Veritas Antep; Tarihten aldığı eşsiz emaneti olan, tarihi dokuya ev sahipliği yaparak yenilikçi, otantik, rahat ve harmoni görseli baz alarak, siz değerli konuklara eşsiz bir deneyim sunuyor. Şehrin kültürel merkezinde, yer edinen(bulunan) görkemli tarihiyle var olan konak görüntüsü ve mistik havası ile misafirlerine yaşayabilecekleri en iyi deneyimi vaad ediyor.

18 oda ve 30 yatak kapasitesiyle, tarihi görüntü ve ruhu yansıtan aynı zamanda rahatlık, hijyen, konfor ve kalite sunan bir ortamda konaklama deneyiminizi özelleştirecek aile suit, çift ve tek kişilik odalar ile siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Veritas Antep; Panorama müzesi, demokrasi meydanı, forum Gaziantep alışveriş merkezi ve Gaziantep kalesine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Gaziantep havalimanına 20 km, Otogara 7 km uzaklıkta olup, Gaziantep çarşı merkezde yer almaktadır. Butik Otel, 18 tarihi oda ile siz değerli konuklara otantik hava eşliğinde konfor ve rahatlık sunacaktır.

24 saat açık resepsiyon, dinlenme ve bekleme lobisi, her mevsime göre ayarlanabilir iklimlendirme, ücretsiz Wifi, sıcak su ve saç kurutma makinası odalarda ve otel içerisinde kullanılan özelliklerden bazılarıdır. Otelin alakart restaurantı ve cafe konsepti konağın avlusunda hizmet vermektedir.

Faaliyette bulunduğumuz sektörde; bireye, topluma, hukuka saygılı; ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, çevreye duyarlı şekilde müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Geleceğimiz için sağlam temeller atmak ve müşteri memnuniyeti çalışanlarımızın gönüllü katılımı ile sağlamak için;

Sürekli gelişme anlayışı içinde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak ana ilkemizdir.

Kalite ve hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalitemizi sürekli iyileştirmek konusunda tüm çalışanlarımız sorumludur. ‘Müşteri Memnuniyeti’ en önemli işimizdir.

Tüm detaylar için bizi arayın!0 342 220 37 80

7/24 Hizmetinizdeyiz.